- Jauns
- Nėra sandėlyje
Clearance Up to 30% Off
Klematis ‘Kokonoe’® ir izcila Japānas šķirne ar pilniem, daudzlapu ziediem violetos un purpursarkanos toņos. Tā zied ļoti bagātīgi un ilgi, no vēlā pavasara līdz rudenim, veidojot iespaidīgu dekoratīvu aizkaru uz pergolām, lapenēm un žogiem. Šķirni izceļ intensīvā krāsa un raksturīgā pūkainā ziedu forma, kas atgādina miniatūras dālijas.
Augs ir viegli kopjams, labi aug pussēnā un saulainās vietās. Tā kompaktais augums padara to piemērotu lieliem podiem uz terasēm vai balkoniem. Klematis ‘Kokonoe’® pieder pie šķirnēm, kas zied uz jaunajiem dzinumiem, tāpēc pavasarī nepieciešama vienkārša, spēcīga atzarošana.
Svarīgākās īpašības: Ziedēšana: maijs līdz oktobris, ļoti bagātīga Ziedi: pilni, daudzlapu, violeti purpursarkani Augstums: apmēram 1,5 līdz 2 m Augšanas vieta: saule vai pussēna Atzarošana: 3. grupa, spēcīga pavasara atzarošana Izmantošana: pergolas, lapenes, žogi, podi Augšana: mērena, piemērota mazām telpām